Menu
Menu
CZ / EN
 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • Objev více

  Co je to MiniHaus

  MiniHaus je energeticky nenáročná stavba s nosnou robustní ocelovou konstrukcí, která nabízí mnoho variant včetně budoucího rozšíření.

  Předností je čistá a rychlá montáž na základové ocelové vruty, která nevyžaduje technologické přestávky a umožňuje stavět prakticky v každém ročním období. Naší filozofií je osobní přístup a vzájemná spolupráce na realizaci moderního bydlení. Materiály vybíráme dle vašich představ.

  Chceme aby se Vám ve spolupráci s naším týmem zkušených profesionálů v oboru splnil Váš sen o moderním a inovativním bydlení.

  MiniHaus MiniHaus

  Výhody

  PDF ke stažení:

  Energetická náročnost Legislativa
  MiniHaus MiniHaus

  Využití

  Nabízí se využití jako domov na zahradě, na volné nevyužité parcele nebo v horách. Může se z něj stát i hausbót na hladině jezera. Posloužit může i obcím jako bydlení pro seniory, školám i jiným vzdělávacím zařízením jako učebny v přírodě, jako ubytování pro zaměstnance firem. Může v něm být třeba cyklo kavárna nebo hotel. Minidomek firmy MiniHaus si můžete postavit i na pozemky v krajině, kde to máte rádi.

  MiniHaus MiniHaus

  Design a konstrukce

 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • První, co Vás upoutá, jsou obvykle barvy, použité materiály a detaily zpracování. Toto jsou základní body, na které při projektování domu klademe největší důraz. Inovace, design, architektura a genius loci pro nás nejsou jen slova, ale priority při projektování a samotné výstavbě vašeho MiniHausu. Proto přistupujeme ke každému domu individuálně a výběrem materiálů, architektonickým návrhem i samotnou výrobou vytváříme moderní, příjemné a prosluněné bydlení, v němž se budete cítit dobře.

  Nejednáte jen s obchodníkem, který se vám jen snaží prodat předpřipravené řešení, ale odborníky z oboru stavebnictví, architektury a designu, pro které všechno začalo jako plnění snu o perfektním zahradním domku pro rodiče. Právě tito specialisté s vámi vyřeší podobu vysněného obydlí do detailů. Zvolte si materiál i barvy vnitřních i vnějších stěn, vybavení interiéru i terasy, přizpůsobte si celou stavbu vlastním představám.

  Design MiniHausu

  Barvy si samozřejmě můžete vybrat pro vnější plášť i pro interiér. Stěny mohou být i prosklené a prostor uvnitř co nejsvětlejší. MiniHaus poskytuje svému majiteli osobitý a minimalistický design, který si denním světlem můžete opticky zvětšit.

  Každý domek je originál. Při volbě konstrukce a designu bereme v potaz také okolí stavby, jeho kulturní a historické bohatství, jež vytváří duch místa. Snažíme se, aby MiniHause do svého prostředí co nejlépe zapadl.

  Konstrukce MiniHausu

  Základním nosným prvkem jsou ocelové základové vruty a ocelové segmenty vyráběné v hale. Montáž samotné konstrukce je možná buď v celku nebo v případě špatné dostupnosti přímo na pozemku. Výhodou je časová úspora. Minimalizují se tak stavební a technologické prostoje, které vznikají u běžné výstavby.

 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • MiniHaus
 • Interiér MiniHausu

  Zahradní domek? Místo pro víkendové setkávání přátel? Umělecká galerie? Napadá nás spousta možností, jak váš MiniHaus vybavit. Pokud něco napadne vás, určitě nám to řekněte a společně se podíváme, jak do vašeho domu dostaneme vše, co si přejete. A co vlastně v interiéru můžete čekat? Všechno možné – od koupelny se sprchou, rozkládacích stěn a kuchyně až po obývací pokoj s prosklenými stěnami. Interiér má kvalitní designové zpracování , například na stropy používáme stropní fólie Barisol a podlahu připravujeme podle přání klientů.

  Nechcete žádnou designovku, ale potřebujete praktickou stavby s velkým úložným prostorem? MiniHaus nabízí překvapivě mnoho úložných prostorů. Anebo si představte, že sedíte v domku a díváte se ven, jak se déšť snáší do korun stromů a vy si užíváte pohled na zeleň zahrady. Nám se to moc libí a stejný zážitek chceme dopřát i vám.

 • MiniHaus
 • PDF ke stažení:

  Energetická náročnost Legislativa
  MiniHaus MiniHaus


  LUSAM s.r.o., Tušimice 26, 432 01 Kadaň – Tušimice
  IČO: 25492306
  DIČ: CZ25492306

  Copyright © 2024 LUSAM s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

  design by Luxon